• دلار آمریکا:
  10200
 • یورو:
  12100
 • پوند:
  12900
 • درهم:
  2740
 • دلار کانادا:
  7650
 • دلار استرالیا:
  1100

محاسبه هزینه ای که باید پرداخت کنید

گیفت کارت چیست؟

تعاریف مختلف گیفت کارت

تعریف اول گیفت کارت

به گونه ای می توان گفت گیفت کارت پول مخصوص سایت مربوطه هست که قرار است از آن خرید کنید. مثلا گیفت کارت آی تیونز برای خرید از آی تیونز می باشد و اگر 40 دلار شارژ داشته باشد می توانید به اندازه 40 دلار از سایت آی تیونز خرید کنید. گاهی برای هدیه دادن به دوستان و گاهی برای مصارف مورد نیاز که داخل ایران به صورت غیر قانونی خرید می شود.

تعریف دوم گیفت کارت

گیفت کارت نوعی کارت الکترونیکی که برای هر شرکت به نام های مختلف است. مثلا برای Apple گیفت کارت آیتونز رایج است، گیفت کارت آیتونز در مبالغ مختلفی مانند ارقام 10 , 15 , 20 ,30 و  50 دلاری و گاها 100 دلاری روانه بازار می شوند. مشتری با خرید این کارت به مبلغ اعتبار گیفت کارت میتواند از فروشگاه های آنلاین شرکت و یا موسسات مربوطه خرید انجام دهد. حتماً موقع خرید این گیفت کارتها دقت لازم را داشته باشید که گیفت کارتهای دزدی و گیفت کارتهای خریداری شده با کردیت کارتهای دزدی توسط ویتنامی و چینی ها در ایران زیاد شده  است. همچنین برخی از وب سایتهای غیرقانونی و مشکل دار در این زمینه اقدام به فروش این کارتها می کنند و با تعرفه های ارزانتر این گیفت ها را به شما عرضه مینمایند. مواظب این جور خرید ها باشید.

گیفت کارت مایکروسافت

گیفت کارت های مایکروسافت این امکان را به شما می دهد تا از خدمات مایکروسافت بهره مند شوید. با داشتن گیفت ماکروسافت بهترین برنامه ها، بازی ها و ... را به آسانی و بدون وابستگی به هیچ دارنده کارت اعتباری خرید کنید.

چگونه از گیفت کارت مایکروسافت استفاده نماییم ؟

 1. ابتدا به سایت زیر بروید: commerce.microsoft.com
 2. لاگین شوید و کارت را Redeem نمایید. همه موجودی کارت به حساب مایکروسافت شما واریز خواهد شد.
 3. حال شما به راحتی به نرم افزار،موزیک،بازی و... دسترسی خواهید داشت.


چگونه میتوان از حساب مایکروسافت استفاده کرد؟

شما از شارژ موجود در حساب خود، فقط از جاهایی که مایکروسافت استور را پشتیبانی میکند میتوانید خرید کنید، بدین منظور کافیست که درگاه پرداخت مورد نظر خود را مایکروسافت انتخاب کنید.

نکته مهم: شما از پول موجود در حساب خود، در سایت هایی مایکروسافت  آنها را پشتیبانی نمیکند نمیتوانید استفاده کنید.

برای ویندوز فون 8 از چه راه هایی میتوان حساب خود را شارژ کرد؟

تنها از طریق گیفت کارت مایکروسافت که در ارقام 15$ ،25$ و 50$ موجود هست شما می توانید  شارژ حساب انجام دهید.

سوال: آیا داشتن حساب مایکروسافت هزینه دارد؟
نه. مایکروسافت هیچ هزینه نگهداری برای اکانت شما درنظر ندارد.

گیفت کارت ها دقیقا شبیه به کارت شارژ همراه اول هستند که شما وقتی کارت شارژ همراه اول یا ایرانسل میگیرید یک کارت به شما میدهند که ارزش آن به کدی است که روی آن چاپ شده و شما با زدن آن کد همان مبلغی شارژ میشوید که روی خود کارت شارژ همراه اول ثبت شده است 0.

تفاوت گیفت کارت با شارژ همراه اول

با این تفاوت که شما کارت شارژ 2000 تومانی وارد میکنید 1950 تومان خط شما شارژ میشود اما گیفت کارت اگر10 دلار خرید کنید همان 10 دلار را برای شما اضافه میکند. در واقع هزینه مالیات و کارمزد و ... کم نمی شود.

همانطور که می دانید شرکت Apple شرکت معروفی هست در این جا به معرفی گیفت کارت آیتیونز که می گویند کلید ورود به دنیای اپل است را بیان می کنیم .

شرکت اپل، وفادارترین و شاید بتوان گفت متعصب ترین هواداران را در میان شرکت های مشابه دارد. البته این وفاداری بی دلیل نیست چرا که شرکت اپل برای کاربران خود ارزش زیادی قائل است و همواره سعی می کند تا با محصولات و نرم افزارهای جدید آنها را شگفت زده کند.

شرکت اپل با ساخت نرم افزارهای حرفه ای در زمینه های مختلف و با کیفیت به نیازهای کاربران پاسخ می دهد. اپ استور و آیتیونز نامی آشنا برای کاربران اپل است چرا که آنها می توانند بهترین نرم افزار ها را از آن جا دانلود کنند.